L’equip directiu


Francesc Duran López
Director Gerent
francesc.duran@gestoriapalau.es


Francesc Duran Molins
R. Dpt. Fiscal Comptable Individuals
fiscal.francesc@gestoriapalau.es


Anna Duran Molins
Gestora Administrativa Col·legiada i 
R. Marketing i Gestió Interna
anna.duran@gestoriapalau.es


Carme Tellez Lopez
R. Dpt. Jurídic-Mercantil
carme.tellez@gestoriapalau.es


Montse Batlle Rovira
R. Dpt. Fiscal Comptable Societats
montse.batlle@gestoriapalau.es


Tomas Diaz Espallardo
R. Dpt. Laboral
tomas.diaz@gestoriapalau.es


Albert Campàs Sole
R. Dpt. Trànsit i Transports
albert.campas@gestoriapalau.es

Aiuta a realizzare la soddisfazione di comune-ceranesi.com fare l’amore totale attività. Posso dire di avere una impressione molto positiva, le compresse devono essere deglutite con abbondante acqua e pertanto, è l’unico farmaco che non richiede una pianificazione anticipata prima di un rapporto sessuale.

Estem utilitzant cookies al nostre lloc web

Confirmeu, si accepteu les nostres cookies de seguiment. També podeu rebutjar el seguiment, de manera que pugueu continuar visitant el nostre lloc web sense que les dades s'enviïn a serveis de tercers. Informació i configuració de les Cookies https://gestoriapalau.es/avis-sobre-les-cookies/